Menu

poniedziałek, 28 lipca 2014

30 Days to Change | Reaktywacja

Mimo iż u Edyty nie ma już tego projektu, znalazłam u dziewczyn na różnych blogach informacje, których potrzebowałam i postanowiłam mimo wszystko zabrać się za ten projekt. Jak już wspomniałam w poprzednim poście, kiedyś zaczynałam projekt, jednak nie było mi dane, by go ukończyć. Teraz zaczynam od początku, może nawet coś zmienię pod siebie :) To w końcu jedynie 4 tygodnie, a zmiany... sama zobaczysz co zmieni się po tych 4 tygodniach w Twoim życiu.

Liczę, że zmieniając swoje otoczenie, odmienimy również samych siebie. A Ty jak uważasz?Tydzień pierwszy (1 - 7) Tydzień wyrzucania zbędnych rzeczy
Zmorą wielu osób jest przywiązanie do rzeczy, które tak naprawdę do niczego się nie nadają, są zniszczone, nie da się ich naprawić i do tego przeszkadzają. W ciągu pierwszego tygodnia zmian musisz wyrzucić (albo sprzedać) wszystkie rzeczy, które zaburzają Twoją harmonię. Pierwszy tydzień zmian zaskoczy Cię i poczujesz wielką wolność.

Tydzień drugi (8 - 14) Tydzień próbowania czegoś nowego
W tym tygodniu musisz spełnić jeden podstawowy warunek. Każdego dnia spróbujesz czegoś nowego, zupełnie nie pasującego do Ciebie. Może to być potrawa, której w życiu byś nie spróbowała. Jesteś typem sportowca? Spróbuj zajęć, które nie pasują do Twojego stylu życia. Wyjedz gdzieś, gdzie nigdy nie byłaś. Pamiętaj: "Sky is the limit". Nic Cię nie ogranicza - jedynie Ty sam. Przekonasz się, że decydowanie na coś nowego uwalnia Twoją kreatywność, wzmacnia samoocenę i wywołuje pozytywny nastrój.

Tydzień trzeci (15 - 21) Tydzień perfekcyjnego stylu życia
Zrezygnujesz z niezdrowej żywności, skupisz się na pielęgnacji zdrowia, będziesz się ruszać i zadbasz o swoje ciało.

Tydzień czwarty (22 - 28/30) Tydzień planowania swojego czasu
Tydzień ten dopełni zmian w Twoim życiu. Otrzymasz wiele przydatnych wskazówek, poznasz tajniki efektywnego wykorzystania czasu i przekonasz się jak szybko Twoje cele się realizują.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz