Menu

niedziela, 3 sierpnia 2014

#1 | Na kawę - #Złap14Chwil

Znalazłam niedawno w sieci portal na-kawe.net i powiem Wam, że sama idea bardzo mi przypadła do gustu ;) Chodzi przede wszystkim o to, by skrzyknęły się ze sobą osoby o podobnych bądź jednakowych zainteresowaniach, np. bieganie, fotografia, a nawet rozwój osobisty czy rękodzieło. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ludzie logując się, po wcześniuejszej rejestracji oczywiście, mogą dołączyć do grup podzielonych a zainteresowania oreaz miasta. Nawet mamy znajdą dla siebie odpowiednią grupę.
Portal dopiero się rozwija więc jest mało ludzi.. najwięcej z Rzeszowa, skąd chyba jest założycielka.Na dobry początek zorganizowano "Łapanie chwili". Życie w biegu, piętrzące się sprawy do załatwienia i lawina informacji codziennie bombardujących nasze umysły sprawie, że czas przyspiesza jak nigdy dotąd. Jakie są tego konsekwencje? Zycie przemyka niepostrzeżenie, a my nie potrafimy odnaleźć zbyt wielu wspomnień różniących się od codziennej rutyny.
A jak wyglądają momenty, w których w końcu mamy trochę czasu dla siebie?
Top 3 pytania osób, które obecnie biorą udział w akcji:
"Która chwila jest warta złapania?"
"Czy ja mam takie chwile w ciągu dnia?"
"Co mogę zmienić, aby czerpać większą radość z życia?"

Przez 14 dni spróbuj dostrzec wyjątkowe chwile ze swojego życia - dzięki temu każdą chwilę przeżyjesz dwukrotnie :) Jeśli chcesz dołączyć KLIKaj
Postaram się po każdym tygodniu dodać swoją siódemkę :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz